Главная  |    Литература  |    Галерея  |    Скачать   |    Видео  |    Статьи  |    Обратная связь  |    Контакты<< Juli 2020 >>
  Mo. Di. Mi. Do. Fr. Sa. So.
>  29  30 1 2 3 4 5
> 6 7 8 9 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30 31  1  2

Київ /Бровари / Семінар Ци-Гун
Київ /Бровари / Семінар Ци-Гун Коли: 07, 08, 09 грудня (Пт, Сб, Нд)
☝ Що: СЕМІНАР. ЦИ-ГУН
👤 Проводить: Скічко Володимир Валерійович ("Шигу")
🌾 Де: Бровари

ПОДРОБИЦІ
Триденний СЕМІНАР "ЦИ-ГУН: закони здоров'я"
ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ, для тих, хто вже практикує та тих, хто хоче розпочати заняття традиційними китайськими оздоровчими та бойовими техніками Саньлянь ЯнШенГун ("Ци-Гун") та Багуа Чжан.
►►►►►►►►►►►
Формування групи для подальших занятть по курсу "ЦИ-ГУН "з нуля" 2.0. ВЕСНА 2019"
ДОКЛАДНІШЕ ПРО КУРС: https://wulin.kiev.ua/
►►►►►►►►►►►

💭 САНЬЛЯНЬ ЯНШЕНГУН ("Ци-Гун") - це давнє китайське мистецтво НЕ ХВОРІТИ та довго НЕ СТАРІТИ. Це цілісна система оздоровлення та зміцнення організму, що базується на традиційних китайських методах Нейгун, ЦзяШеньГун, ЦзиБеньГун.
☝ Реально дієві та потужні методики запуску механізмів самозцілення та омоложення в будь-якому віці від справжнього носія традиції. 
►►►►►►►►►►►
Володимир Валерійович Скічко - керівник та головний тренер клубу "УЛІНЬ", керівник відділення БагуаЧжан та СінІЦюань комітету Української Федерації Ушу, автор великої кількості статей, автор 6 книг, 3 альманахів, засновник видавництва "Вень У". 
Вже понад 30 років практикує китайські військові та оздоровчі методики. 
Є майстром каліграфії та китайського живопису.
Визнаний в Україні, Росії, Білорусі та Китаї фахівець з традиційних бойових мистецтв. Володіє потужними знаннями китайської культури.
Користується повагою та авторитетом серед багатьох китайських майстрів бойових мистецтв.
►►►►►►►►►►►
СЕМІНАР.
Для постійних займаючихся клубу УЛІНЬ (Київ та Бровари) комплекс БаДуаньЦзин ("8 дорогоцінних сувоїві") та У Цін Си ("Ігри п'яти тварин") вже не є загадкою - а є щоденною практикою. Тож, на п'ятому за рахунком семінарі ми розглянемо:

РОЗКЛАД
✔ 1-й день семінару (07 грудня, Пт).
⏳ 19:30 - 21:30
🌳 Бесіда-лекція, теоретичний базис: "Саньлянь Яншенгун - структура, основні принципи, методи та методики". Повний розбір теорії та бази оздоровчих технік для початківців та основної групи. Повтор та нові грані.

ЕКСКЛЮЗИВ. Будуть представлені окремі розділи та уривки з ще не надрукованих книг Скічко В.В. / Ши Гу: "Беседы о синьи цюань и багуа чжан" (с).

👉 Схеми, пояснення, "магія" ієрогліфів. Про складне - простими, зрозумілими словами. Після цього заняття, ваші практики набудуть змістового наповнення. Дуже важливе заняття! Як для повторного відвідування так і для новачків.

👣 Місце: Бровари (конференц-зал Grand Sport Hotel - Бровары, вул. Гагаріна, 28)

✔ 2-й день семінару (08 грудня, Сб)
⏳ 10:30 - 13:30
🌳 Практичне заняття: "Ци-Гун"
👣 Місце: Бровари (зал клубу "УЛІНЬ", вул. Драгоманова, 7А)

👉 Практичні заняття: для початківців - ознайомлення, база та основні методики оздоровчих технік ЯнШенГун за системою СаньЛянь. 
Для тих, хто продовжує - більш детальний та індивідувальний розбір помилок та недоліків. Ми продовжимо розглядувати базову техніку - цзибэнь гун, її проростання і варіативність, перехід в розряд "звичок", що забезбечують безпечний рух та активне довголіття.

З новенького:
❗ Лю Аньбу Фа - шість методів "продавлювання" кроку. Включають в себе шість розділів з варіаціями методів дії на суглоби ніг та тіла в основних положеннях кроку. Дуже дієві, корисні та важливі методи, як для початківців, так і для підтримання тіла в "робочому" стані.
Саме практика цього методу надає кроку тої пружності, а тілу максимальних ступенів вільності в динаміці.
❗ 合弓法 - ХеГунФа - Методи створення єдиного луку. Це вправи з луком, що сприяють розвитку "єдиної" структури тіла і збиранню "єдиного" зусилля. Часто використовувались у різноманітних стилях угун в старі часі.

✔ 3-й день семінару (09 грудня, Сб)
⏳ 10:30 - 13:30
🌳 Практичне заняття: "Ци-Гун"
👣 Місце: Бровари (зал клубу "У-ЛІНЬ", вул. Драгоманова, 7А)

👉 Практичні заняття: продовження та закріплення методик ЯнШенГун. 
❗ Повтор комплексу Лю Цзи Цзює (Шість цілющих звуків).В русі. 
❗ СінГун. "Оживлення" технік.

ОДЯГ: змінний одяг та взуття для занятть в залі
►►►►►►►►►►►
🛎 УМОВИ УЧАСТІ:
- для новачків і всіх бажаючих - 2200 грн
- для нових учасників ПОВНОГО курсу "ЦИ-ГУН "з нуля" 2.0" та постійних членів клубу УЛІНЬ - 1500 грн

►►►►►►►►►►►
💥 Майстер-клас "БАГУА ЧЖАН: "внутрішні" прикладні мистецтва бою" 
✔ 08 грудня, в вечірній час (16:30-18:30). 
✔ ПОДРОБИЦІ: це ознайомче заняття. Розгляд принципів та теорії стилю, котрі не є чимось окремим від практики. Ми проведемо "міст", що об'єднає Теорію - Методи - Методики - Реалізацію (Даолі - Гунфа - Сюефа - Юнфа). Торкнемось моделі потрійності триграм в багуа і принципів СаньЦзи в угун. 
Якщо встигатимемо - розберемо приклади вимог до якостей ТІла - Шеньфа з "36 пісень Багуа" та спробуємо навчитись використовувати ці вимоги в кроках.

✔ 2 години.
✔ Вартість участі: 550 грн (для постійних займаючихся в клубі УЛІНЬ), 850 грн (для всіх бажаючих).
►►►►►►►►►►►


Версия для печатиВерсия для печати | 13-11-2018, 00:06 | jktu
   

Оставить комментарий
Вы не можете оставлять комментарии.